אכילה רגשית – איך לאזן אותה כדי לאכול בריא ולהוריד משקל עודף בלי דיאטה

מלאו פרטיכם לקבלת הטיפים
ומידע נוסף על איזון אכילה רגשית

כשיודעים לאזן אכילה רגשית, מצליחים:

להוריד משקל עודף - לתמיד

בלי לספור קלוריות או נקודות, בלי להיצמד לתפריט רזה ונוקשה, בלי לסתום את הפה ולהרעיב את עצמך.

להנות מבריאות טובה וחיוניות גבוהה

לתת לגוף שלך את חומרי התזונה שהוא צריך כדי שיהיה לך אנרגיה גבוהה במהלך היום, מטבוליזם תקין, מערכת חיסון חזקה, ובקיצור - גוף שייתן לך להנות זמן רב ככל שניתן מחיים טובים.

לאכול טוב: כמו מלכה או מלך

לאכול את המאכלים האהובים עליך, בלי הגזמה אלא במידה, בהנאה וללא רגשות אשמה ונקיפות מצפון.

להרגיש טוב ולשמוח בגוף שלך - באמת

להעריך ולכבד את גופך ואת עצמך, בגלל שהצלחת לשלב בין הנאה מאכילה לבין אכילה בריאה, ועשית זאת עם העקרונות החשובים לך והמובילים את חייך: חופש בחירה, עצמאות, אמון בעצמך וכבוד לעצמך.

מה מספרים על שיטת איזון אכילה רגשית

“בעזרת רואי והשיטה שלו, אני לומדת לאזן את האכילה שלי ולרזות ממקום בריא יותר, הוליסטי. ירדתי במשקל והיום אני מרגישה יותר ביטחון והנאה בגוף שלי, ויש לי כלים חדשים להשיג את המטרות שלי. כשחקנית וזמרת זה חשוב לי מאוד.
מיכל מזר - המלצה על רואי הניג
מיכל מזר
“רואי, עברו כבר 6 שנים מאז התהליך שעברתי בעזרתך. אחרי שנים רבות של מאבק בהפרעות אכילה שונות, אני מאוזנת ונינוחה, והנושא שבעבר גזל ממני כל כך הרבה אנרגיה, נמצא היום במקום ובפרופורציה הנכונה. מדי פעם יוצא לי להסתכל אחורה ולהבין איזו דרך ארוכה עברתי ביחס לנושא האכילה ולדימוי העצמי שנלווה אליו”
גליה שמרון - המלצה על רואי הניג
גליה שמרון
“שום דיאטה לא עשיתי, ותוך 9 חודשים ירדתי 17 קילו, והייתי אומרת די בקלות… אני מרגישה נפלא, וכל הערכים הרפואיים שהיו על הקרשים השתפרו, והכל תקין בצורה בלתי רגילה [טפו טפו]. והכל בזכות השיטה של רואי”
נעמי ארבל
"הגעתי לרואי במשקל של 165 קילו, ובעזרת השיטה והתהליך שלו ירדתי עד כה יותר מ-30 קילו. עכשיו אני יורד בסביבות 3 קילו בחודש, והעיקר שאני מרגיש עם זה מצוין. אני קל ונינוח יותר, ועכשיו אני גם רץ. אני לא עושה שום דיאטה בשביל זה, אלא עושה עוד ועוד בחירות נכונות, שנהיות קלות יותר ויותר... אם הירידה במשקל נעצרת, אני יודע איך להבין מה לעשות, ועושה את זה"
נדב הורביץ - המלצה על רואי הניג
נדב הורביץ

מלאו פרטיכם לקבלת הטיפים
ומידע נוסף על איזון אכילה רגשית