לאכול בריא ולהוריד משקל עודף בלי דיאטה

ומתוך הרגשה טובה באמת

החברות במעגל תסייע לך:

המעגל

להוריד משקל עודף - לתמיד

בלי לספור קלוריות או נקודות, בלי להיצמד לתפריט רזה ונוקשה, בלי לסתום את הפה ולהרעיב את עצמך.

להנות מבריאות טובה וחיוניות גבוהה

לתת לגוף שלך את מה שהוא צריך מבחינת תזונה, כדי שיהיה לך אנרגיה גבוהה, מטבוליזם תקין, מערכת חיסון חזקה, ובקיצור - גוף שייתן לך להנות זמן רב ככל שניתן מחיים טובים.

לאכול טוב: כמו מלכה או מלך

לאכול את המאכלים האהובים עליך, בלי הגזמה אלא במידה, בהנאה וללא רגשות אשמה ונקיפות מצפון.

להרגיש טוב ולשמוח בגוף שלך - באמת

להעריך ולכבד את גופך ואת עצמך, בגלל שהצלחת לשלב בין הנאה מאכילה לבין אכילה בריאה, ועשית זאת עם העקרונות החשובים לך והמובילים את חייך: חופש בחירה, עצמאות, אמון בעצמך וכבוד לעצמך.

זה בשבילי, אני רוצה להתחיל

הצטרפ/י למעגל המלא וקבל/י:

סיור וירטואלי באתר:

מבצע מיוחד לחג שבועות

ימים
שעות
דקות
שניות

מבצע זה יהיה זמין עד 3.6 בלילה

מחיר החברות במעגל למצטרפים עכשיו

ללא כל התחייבות

1 ₪

לחודש הראשון,

ואחר כך:

75 ₪

לחודש בלבד!

ניתן לסיים את המנוי בעצמך בכל עת

בקיצור, אין מה להפסיד, ויש כל כך הרבה להרוויח...

100% אחריות על המעגל

אנחנו בטוחים שתהיו מרוצים מאוד מהחברות במעגל, אך אם מסיבה כלשהי לא תרגישו כך, אנו מציעים לקבל החזר כספי מלא, תוך 30 יום מההרשמה. פשוט שילחו לנו אימייל ל: support@bemybest.co.il, ותקבלו החזר מלא, ללא שום תנאי או צורך לענות על שאלות.

זה בשבילי, אני רוצה להתחיל

מה מספרים עלינו

“בעזרת רואי והשיטה שלו, אני לומדת לאזן את האכילה שלי ולרזות ממקום בריא יותר, הוליסטי. ירדתי במשקל והיום אני מרגישה יותר ביטחון והנאה בגוף שלי, ויש לי כלים חדשים להשיג את המטרות שלי. כשחקנית וזמרת זה חשוב לי מאוד.
מיכל מזר - המלצה על רואי הניג
מיכל מזר
“רואי, עברו כבר 6 שנים מאז התהליך שעברתי בעזרתך. אחרי שנים רבות של מאבק בהפרעות אכילה שונות, אני מאוזנת ונינוחה, והנושא שבעבר גזל ממני כל כך הרבה אנרגיה, נמצא היום במקום ובפרופורציה הנכונה. מדי פעם יוצא לי להסתכל אחורה ולהבין איזו דרך ארוכה עברתי ביחס לנושא האכילה ולדימוי העצמי שנלווה אליו”
גליה שמרון - המלצה על רואי הניג
גליה שמרון
“שום דיאטה לא עשיתי, ותוך 9 חודשים ירדתי 17 קילו, והייתי אומרת די בקלות… אני מרגישה נפלא, וכל הערכים הרפואיים שהיו על הקרשים השתפרו, והכל תקין בצורה בלתי רגילה [טפו טפו]. והכל בזכות השיטה של רואי”
נעמי ארבל
"הגעתי לרואי במשקל של 165 קילו, ובעזרת השיטה והתהליך שלו ירדתי עד כה יותר מ-30 קילו. עכשיו אני יורד בסביבות 3 קילו בחודש, והעיקר שאני מרגיש עם זה מצוין. אני קל ונינוח יותר, ועכשיו אני גם רץ. אני לא עושה שום דיאטה בשביל זה, אלא עושה עוד ועוד בחירות נכונות, שנהיות קלות יותר ויותר... וכשיש איזשהי נסיגה, יש לי את הכלים לדעת מה לעשות כדי לחזור למסלול הנכון"
נדב הורביץ - המלצה על רואי הניג
נדב הורביץ
זה בשבילי, אני רוצה להתחיל

המעגל - שאלות ותשובות נפוצות

זה כל היופי – הכוונה אינה שתפסיקי לאכול את מה שאת אוהבת, אלא להפך – כשאת אוכלת, תהי שלמה עם ההחלטה שלך, ותיהני. במעגל נלמד איך לעשות זאת במידה, כך שזה לא באמת בעייתי מבחינת הבריאות או המשקל.

אתה בוודאי כבר יודע הרבה על אכילה, אך אם המודעות והידע שלך אינם מובילים אותך לאכילה נכונה ומאוזנת (אחרת לא היית מגיע לשורות אלה ומתעניין בנושא), יתכן שהם לא מדויקים ולא שלמים.

כדי לאזן אכילה רגשית, לא די במודעות וידע תיאורטי – צריך גם ליישם את הידע, ובמעגל תקבל הרבה ידע וכלים שיסייעו לך להצליח בכך.

בחודש שלאחר מכן, החיוב יהיה 75 ש"ח – המחיר המלא של חודש במעגל, שגם הוא, אגב, הוגן וסביר ביותר.

לא אם לא תרצי בכך. המקום היחיד באתר, שבו יש קשר בין חברי המעגל הוא הפורום, מעבר לכך הכל אישי ודיסקרטי לחלוטין, וההתקדמות בקורס 10 השבועות היא אישית.

לגבי הפורום – גם בו אין צורך להזדהות בשמך האמיתי. בניגוד לפייסבוק, למשל, ביכולתך לקבוע לעצמך כינוי אחר שהוא יופיע בפורום אם תרצי לשתף, להגיב או להתייעץ, וכך חברות וחברי המעגל מקבלים גם אפשרות לשיתוף ותמיכה הדדית וגם אנונימיות ודיסקרטיות, אם בכך הם בוחרים.

זה נכון שיש המון ידע ומאמרים באינטרנט, וזו באמת אפשרות בשבילך להמשיך לעשות. אך לפני ההחלטה על כך, כדאי לחשוב על הדברים הבאים?

מה באמת עוצר אותי מלהתקדם ולהצליח? כמה זמן ייקח לך לחפש את התכנים ולמצוא את מה שרלוונטי בשבילך? כמה המידע הזה אמין? כמה הוא מבלבל וסותר את עצמו?

הבעיה המרכזית בימינו אינו שחסר מידע, אלא שיש יותר מדי ממנו וקשה לדעת במה לבחור ובמה להתמקד. במעגל תהיה לך גישה לידע רב ואיכותי, שמסודר ומאורגן ביסודיות וביעילות.

וכמובן, במעגל נתקדם בזכות הידע המיוחד שיש לרואי על אכילה רגשית, כמו גם הדרך הייחודית שלו לסייע לאנשים להתקדם ולהצליח מתוך שלום פנימי (ולא באמצעות להיות "השוטרים הרעים של עצמם" ולאחר זמן להישבר מכך).

לא. אין שום התחייבות. ביכולתך לבטל את המנוי שלך בכל רגע על פי רצונך, ובעצמך. לאחר הביטול תהיה לך גישה למעגל למשך שארית הימים בחודש שנותרו.

מאוד קל לסיים מנוי – בתפריט התחתון שבאתר, יש כפתור משמאל. יש ללחוץ עליו, למלא את ההנחיות וכך לסיים את המנוי בעצמך. 

בתקופת שהמנוי שלך יהיה פעיל, תהיה לך גישה מלאה לתכנים, אך לאחר ביטול המנוי, כבר לא תהיה לך גישה אליהם. כמו בחדר כושר, זו המשמעות של היות מנוי/ה.

כן. כל פרטי התשלומים של המנויים שמורים בסטנדרטים הבין-לאומיים הגבוהים ביותר, והינם 100% בטוחים.

"מעגל להיות במיטבי" הוא שירות חודשי למנויים. כשמצטרפים יש חיוב מיידי של 75 ₪, ולאחר מכן מחוייב הכרטיס באופן אוטומטי 75 ₪ למשך כל חודש בתקופת החברות.

מה שאתה מציין הינו קושי של אנשים רבים, ומעגל "להיות במיטבי" תוכנן ונבנה בדיוק על מנת לעזור לך להתגבר על הקושי הזה, ולהשיג הצלחה שנשארת לכל החיים. זו לא סדנה של כמה מפגשים.

 

אלא הליכה משותפת בדרך, עד שממש תתרגל לחשוב ולפעול אחרת. במעגל נזהה את המכשולים שמונעים התמדה, נטפח מוטיבציה בצורה נכונה, ניצור הרגלים בריאים שקל לחזור עליהם, והכי חשוב – נגלה איך לאכול נכון ובריא בלי להילחם עם אוכל ועם עצמך, וזה הסוד של אכילה נכונה לאורך זמן.

 

בקיצור, אם חוסר התמדה עד כה היתה בעיה עבורך, הגעת למקום הנכון. ביחד נצליח לעשות את זה!

מניסיוני עם מאות אנשים שחשבו כך בתחילה, ההפך הוא הנכון. איזון אכילה רגשית היא מיומנות, כשלומדים לעשות זאת בצורה נכונה, מצליחים בכך.

במעגל נלמד את השיטה צעד צעד ביסודיות. לאחר זמן, לאכול נכון לא יהיה בכלל קשה לך. ואת יכולה להתחיל בלשנות את המחשבה המחלישה ומחלישה הזו ל: "אני אלמד מה שצריך כדי להצליח, ואיעזר בכל מה שצריך כדי באמת להצליח".

בכל שאלה, ניתן לפנות ל: support@bemybest.co.il

זה בשבילי, אני רוצה להתחיל

מבצע מיוחד לחג שבועות

ימים
שעות
דקות
שניות

מבצע זה יהיה זמין עד 3.6 בלילה