קורס חובה למי שרוצה גם בריאות וגיזרה יפה, וגם ליהנות ממאכלים אהובים:

איזון אכילה רגשית

הדרך לאכילה בריאה, ולהרזיה טבעית ללא מאבק

מעגל להיות במיטבי - איזון אכילה רגשית

הנה למה זה חשוב - האם נמאס לכם...

זה לא לאכול במידה

אז החדשות הטובות הן שאפשר לשנות את זה, והדרך היא באמצעות איזון אכילה רגשית.

איזון אכילה רגשית - לאכול נכון בלי מלחמה עצמית

אכילה רגשית היא כל אכילה שאינה לצורכי הגוף הפיזיולוגיים. לדעת לאזן אותה = לאכול נכון ומדוייק עבורך. במידה – הבריאות נפגעת ולרוב גם צוברים משקל עודף. כשיודעים לאכול במידה, אכילה הופכת למשהו נפלא בחיים – מקור לבריאות ותענוג גם יחד. 

לכן איזון אכילה רגשית הוא "מפתח זהב" – כך אפשר לאכול את כל המאכלים האהובים עלינו, ויחד עם זאת לשמור על בריאות טובה וגזרה יפה, ולהוריד משקל עודף לתמיד.

כולם אומרים: "מה שחשוב זה שהכל יהיה במידה", נכון? 

אך קל להגיד וקשה יותר לעשות…

בקורס תגלו את ה"איך", ובניגוד לדיאטות ולטרנדים שחולפים והולכים, הידע והמיומנות של איזון אכילה רגשית, יישארו שלכם לתמיד, ויאפשרו לכם לאכול בהתאם לכל גישה תזונתית שתתאים לכם.

ההשתתפות בקורס, תסייע לכם:

קורס איזון אכילה רגשית

הקורס מתאים לכם אם אתם אנשים אינטיליגנטיים, מודעים וחופשיים ברוחכם, ונראה לכם (בצדק!), שחייבת להיות דרך שבה תוכלו לאכול בריא, להיות חטובים וגם לאכול מאכלים אהובים בלי מלחמה עם עצמכם.

כך מספרים על השיטה:

כיצד בנוי הקורס

המחזור הבא של הקורס מתחיל ביום א', 11.3.2018.

 

הקורס בנוי מהדרכות וידאו קצרות ומהנות לצפייה, אשר מופיעות באתר הקורס, אליו ניתן להיכנס ממחשב או טלפון נייד. משך הקורס 12 שבועות.

יש שני סוגי הדרכות:

1. הדרכות ראשיות – פיתוח מיומנות איזון אכילה רגשית

בהדרכות אלה נגלה איך לזהות את הרגע המדוייק לחדול מאכילה, ולהצליח לעשות את זה בכיף ובנינוחות (ולא מתוך משטר ודיכוי עצמי).

2. הדרכות עומק

בהן נלמד להכיר את המנגנונים הפנימיים של הנפש שלנו, אשר גורמים לנו לאכול יותר מדי, ואיך להתמודד איתם ולהתייחס אליהם, כדי שנצליח לאכול במידה, יחד עם הנאה רבה.

חומרי עזר

הקורס כולל דפים למילוי אישי, שאפשר להוריד למחשב ולהדפיס. את הדפים שתמלאו אפשר ומומלץ לשלוח לצוות שלנו לקבלת פידבק אישי.

איך לאכול במידה וליהנות יותר

גם אתם יכולים להצליח לאזן אכילה רגשית ולאכול נכון – בסה"כ מיומנות, שעם הידע, הגישה וההדרכה הנכונים, תוכלו ללמוד ולסגל לעצמכם, וכך לשנות לטובה את האכילה שלכם לתמיד.

הבונוסים כרגע

1. קבוצת וואטסאפ ל-12 שבועות של תהליך מוצלח

למשך 12 שבועות, בקבוצת וואטסאפ בת 24 אנשים לכל היותר, תקבלו מענה על שאלות שיש לכם, והדרכה צמודה מרואי על תכני הקורס, שתעזור לכם לעשות אותו בהצלחה.

טכנולגיית הוואטסאפ מאפשרת לנו להימנע מנסיעות, פקקים, חניה וביזבוז זמן יקר, ובכל זאת ליהנות מכוח הקבוצה, שבה אנו מקבלים השראה מאנשים אחרים, נעזרים בהם ועוזרים להם בעצמנו, ומשתפים (אם כך ברצוננו) את האתגרים וההצלחות שאנחנו חווים.

שווי הבונוס: 600 ש"ח

אכילה במידה - וואטסאפ

2. שיחת מיקוד עם רואי (ל-5 הראשונים להירשם)

בשיחה בת 30 דקות (בקליניקה או אינטרנטי), נזהה את האתגרים האישיים העיקריים שלך, ועל האסטרטגיה להתמודד איתם, כדי שתהיה לך הצלחה מירבית ביישום הקורס.

שווי הבונוס: 250 ש"ח

שיחת מיקוד עם רואי הניג

הקורס מתאים לכם ללא קשר לשיטת התזונה שאתם מאמינים שנכונה לכם, בין שאתם טבעונים, אוכלי בשר, דוגלים בפליאו וכו', הקורס יסייע לאכול נכון בהתאם לכך.

ההשקעה שלך בקורס

היכולת לאזן אכילה רגשית שהקורס יקנה לך, היא מפתח זהב, שישרת אותך לכל ימי חייך, ובכל שיטת תזונה שתתאים לך. 

איזון אכילה רגשית יחסוך לך אלפי שקלים על אוכל שמיותר לך לאכול, וכמובן שמיותר לגוף שלך להכניס לתוכו – מבחינת קלוריות וחומרים שהינם פשוט מזיקים.

ובכל זאת, ההשקעה שלך בקורס היא רק:

 600 ש"ח (עד 6 תשלומים).

אכילה במידה

מעל לכל, השקעה בקורס היא השקעה שלך בעצמך – בבריאות שלך, במראה ובגיזרה שלך, בחיוניות ובהרגשה שלך עם עצמך. 

100% אחריות על הקורס

בתוכנית זו אני נותן את מיטב הידע והמומחיות שלי, והיא נבנתה על בסיס ליווי והדרכה של מאות אנשים, שלמדו בהצלחה איך לאזן אכילה רגשית, וכך לשנות לטובה את האכילה , הבריאות הגיזרה וההרגשה. יצרתי את התוכנית כדי שהיא תעשה זאת גם עבורך. 

עם זאת, אם לאחר 30 יום ייראה לך שלא קיבלת תמורה מלאה לכספך, וזאת למרות שעשית ושלחת לנו לפידבק את כל המשימות, נשלח לך זיכוי מלא על כל עלות הקורס.

מה שיקרה לך בזכות היכולת לאזן אכילה רגשית

על רואי הניג

 שלום, אני רואי הניג, מחבר הספר “בעקבות התשוקה לאוכל”, מפתח שיטת איזון אכילה רגשית, ומייסד מעגל להיות במיטבי. אני נטורופת ובוגר אוניברסיטת ת”א בפסיכולוגיה. 
עזרתי לאלפי אנשים לשנות את חייהם לטובה באמצעות ליווי אישי, סדנאות וקריאה בבלוג שלי.

אני מודה: אני אוהב לאכול – גם מהדברים הפחות בריאים. 

פעם הייתי מחסל חבילות שלמות של שוקולד. אבל בתחילת דרכי המקצועית, החלטתי שאמצא דרך לשלב בין שני עולמות שאני אוהב – של בריאות, ושל הנאה מאוכל, ואכן הצלחתי

מצאתי את הדרך, ואני רוצה לשתף אותה איתך.

שאלות ותשובות נפוצות

(יש ללחוץ על השאלות שלמטה, כדי לקרוא את התשובות להן)

בעוד הדיאטנית נותנת לך כללים חשובים לגבי מה וכמה נכון לך לאכול, הקורס יעזור לך ליישם את ההנחיות הללו, ולא לאכול מעבר לכך, ולכן הוא יתמוך מאוד בתהליך אותו את עוברת עם הדיאטנית, ויגרום לו להיות קל הרבה יותר.

אחרי ההרשמה לקורס, ראשית יישלחו לתיבת הדוא"ל שלך אישור ההרשמה לקורס. עם מועד התחלת קבוצת הוואטסאפ, הצוות של רואי יצרף אותך לקבוצה, ואיתה יתחילו ההדרכות לעלות – בקבוצה, ובאתר הקורס, שגם פרטי הגישה אליו ישלחו אלייך. 

את כל ההדרכות אפשר יהיה לראות באתר הקורס, ככל שהקורס יתקדם, ויהיה על כך גם עדכון בקבוצת הוואטסאפ.

הגישה לבונוסים השונים תתבצע דרך הדואר האלקטרוני שלך, ו/או הוואטסאפ שלך

כדי להשתתף בקבוצת הוואטסאפ, יש להוריד את אפליקציית וואטסאפ לטלפון נייד חכם. בעת פתיחת הקבוצה, רואי והצוות שלו יצרפו אותך לקבוצה באפליקציה, שבה משתתפי הקבוצה יכולים לכתוב הודעות ולהגיב אחד לשני. בקבוצה זו, רואי יענה על שאלות שונות.

ניתן לכתוב בקבוצת הוואטסאפ בכל עת. רואי מעלה הדרכות ועונה על שאלות בימים א'-ה בין השעות 9:00 עד 21:00, בימי ו' משעה 9:00 עד כניסת השבת, ובימי שבת מכניסת השבת ועד 22:00. כיוון שלוח הזמנים של רואים עמוס מאוד עם משפחתו, הקליניקה שלו, ותירגולים האישיים שלו, הוא עונה בקבוצה בהקדם כפי יכולתו.

לא, אין שום חובה כזו, אבל מאוד מומלץ, כי שם תקבלו מענה מרואי על שאלות שלכם, וגם תראו שאלות של אחרים, שלמרות שאולי לא חשבתם עליהן, יתכן שיהיו רלבנטיות מאוד לכם. מעבר לכך, קבוצה יכולה לקחת אתכם קדימה להצלחה שלא קל להשיגה לבד. 

מטרת הקורס היא ללמד אותך לאכול במידה מכל דבר, אבל אם לדעתך נכון לך להימנע ממאכלים מסוימים, אין עם זה שום בעיה. גם להצליח לאכול במידה מהמאכלים הבריאים, זה אתגר לא קל, והקורס ילמד אותך להצליח בכך.

כן, לשם כך יש ליצור איתנו קשר בדוא"ל: roy@royhenig.co.il

כן. פרטי האשראי שמורים בסטנדרטים הבין-לאומיים הגבוהים ביותר, והינם 100% בטוחים.

מרגע שרכשת את הקורס, אפשר לצפות בו במשך 3 שנים לפחות. כמובן שלאחר שמסתיים החודש של קבוצת הוואטסאפ, אפשר להמשיך לראות את ההדרכות באתר הקורס.

בכל קושי ובעיה אפשר לפנות דרך טופס "צור קשר" באתר הקורס, או ישירות לרואי דרך וואטסאפ.

בכל שאלה, ניתן ליצור עמנו קשר בטופס:

רואי הניג