מעגל להיות במיטבי

התוכנית האינטרנטית המלאה שתסייע לך:

לאכול בריא

ולהוריד משקל עודף לתמיד,

בלי דיאטה,

ומתוך הרגשה טובה באמת

זה בשבילי, אני רוצה להתחיל

החברות במעגל תסייע לך:

המעגל

להוריד משקל עודף - לתמיד

בלי לספור קלוריות או נקודות, בלי להיצמד לתפריט רזה ונוקשה, בלי לסתום את הפה ולהרעיב את עצמך.

להנות מבריאות טובה וחיוניות גבוהה

לתת לגוף שלך את מה שהוא צריך מבחינת תזונה, כדי שיהיה לך אנרגיה גבוהה, מטבוליזם תקין, מערכת חיסון חזקה, ובקיצור - גוף שייתן לך להנות זמן רב ככל שניתן מחיים טובים.

לאכול טוב: כמו מלכה או מלך

לאכול את המאכלים האהובים עליך, בלי הגזמה אלא במידה, בהנאה וללא רגשות אשמה ונקיפות מצפון.

להרגיש טוב ולשמוח בגוף שלך - באמת

להעריך ולכבד את גופך ואת עצמך, בגלל שהצלחת לשלב בין הנאה מאכילה לבין אכילה בריאה, ועשית זאת עם העקרונות החשובים לך והמובילים את חייך: חופש בחירה, עצמאות, אמון בעצמך וכבוד לעצמך.

כדי להצליח הפעם, ולהצליח עם זה לתמיד, עליך לעשות משהו אחרת.

למה לא הצלחת עד עכשיו

קודם כל, אם לא הצלחת עד כה, זה לא בגלל הדברים הבאים:

לא, אלה הן הסיבות האמיתיות לכך שלא הצלחת עד כה:

אז איך לעשות את זה הפעם אחרת, ובהצלחה

המפתח לשינוי מוצלח הוא לדעת לאזן את האכילה הרגשית שלנו, ולאכול במידה מהמאכלים האהובים אך ה"לא-בריאים/משמינים"

אכילה רגשית היא כל אכילה שתפקידה אינו לספק את צרכי הגוף. היא תוצאה של מה שקורה בנפשנו - רגשות, צרכים, מחסורים, הרגלים ועוד.

אכילה רגשית לא-מאוזנת, גורמת לנו:

לאכול יותר מדי

איך היו הבריאות והגיזרה שלך, לו היה ביכולתך להימנע מ-90% מהמקרים שמתחשק לך לאכול מאכלים שפוגעים בבריאות ו/או בגזרה שלך, ולהרגיש ממש טוב עם זה?

איך מאזנים אכילה רגשית

בתוכנית האינטרנטית של מעגל להיות במיטבי, נלמד לאזן אכילה רגשית במגוון דרכים:

1. אקט איזון אכילה רגשית

באזור האימון של אקט איזון אכילה רגשית של המעגל, נלמד מה לעשות ברגע האמת – כשמתחשק לנו לאכול אחרת ממה שאנחנו יודעים שטוב לבריאות ולגזרה שלנו.

 

נשתמש כאן באפליקציה מיוחדת לתירגול ויישום.

מבלי צורך לזכור שום דבר, האפליקציה תלמד אותך מה לעשות בדרך נוחה וקלה יחסית.

אקט איזון אכילה רגשית

2. קורס 10 השבועות

בקורס 10 השבועות של המעגל, נלמד באופן מסודר, מהי אכילה רגשית, איך לזהות, להבין ולאזן אותה, כך שנצליח לאכול נכון ובריא, וגם להנות מהמאכלים אהובים במידה.

 

נעשה את פרופיל האכילה הרגשית האישי שלך, ונראה איך לשנות את ההרגלים ואת התנהגויות האכילה הרגשית שפוגעות בך ובמטרות שלך.

 

נראה גם איך לקבל תובנות חשובות לחיינו, בזכות הבנת האכילה הרגשית שלנו.

קורס 10 השבועות לאיזון אכילה רגשית

3. שלושה תכנים חודשיים מתחדשים

א. שיעור המומחה

בשיעור המומחה (עם רואי הניג ומומחים נוספים), נעמיק בנושאים משמעותיים ליכולתנו לאכול נכון וטוב.

המעגל מארח מומחים שונים בצילומי וידאו מרתקים.

שיעור המומחה עם רואי הניג

ב. וובינר שאלות ותשובות

וובינר שאלות ותשובות של המעגל, זו ההזדמנות שלך לשאול שאלות את רואי.

 

וובינר הוא הרצאה אינטרנטית, שאפשר לשמוע בנוחות מהמחשב שלך. לאחר הוובינר החי, ההקלטה תהיה באתר.

וובינר שאלות ותשובות במעגל עם רואי הניג

ג. אחד על אחד בשביל כולם

 

בתוכנית 1X1 בשביל כולם של המעגל, נראה מפגש אישי של חבר/ה במעגל עם רואי. 

 

יש יתרון גדול בלראות את המפגשים האלה, כיוון שלעיתים אנחנו יכולים ללמוד על אחרים הרבה יותר מאשר על עצמנו.

תוכנית אחד על אחד בשביל כולם

4. פורום חברים חדשני

במעגל כל אחת וכל אחד מתקדמים בעיקר באופן אישי, ועם זאת, כחברי המעגל, יש לנו דרך משותפת. כאן נוכל לתמוך בחברים אחרים ולהיתמך על ידיהם כשהדרך תהיה לא קלה.

 

כדי לשמור על פרטיותך, יהיה באפשרותך לבחור כינוי אחר מהשם שלך, וכך פורום המעגל הינו אנונימי ודיסקרטי מצד אחר, ומאפשר שיתוף ותמיכה הדדית מצד שני.

פורום אכילה רגשית
זה בשבילי, אני רוצה להתחיל

מה זה, בעצם, "מעגל להיות במיטבי"?

מעגל להיות במיטבי, כולל בתוכו תוכנית אינטרנטית של מועדון חברים, ובו תכנים חדשניים ופורצי דרך, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, שמיועדים לסייע
לאכול בריא ולהוריד משקל עודף ללא דיאטה, ומתוך הרגשה טובה באמת.

 

מטרת המעגל הינה לסייע לך לעשות שינוי לטובה ופריצת דרך בדרכי והרגלי האכילה שלך,
ולתת ידע, הבנה, כלים, הדרכה והשראה, כדי שהשינוי הזה ישאר לתמיד ויהפוך לדרך חיים מספקת ומשמחת, של שילוב בריאות עם הנאה מאכילה.

מעגל להיות במיטבי

המעגל כולל:

אכילה רגשית - מעגל להיות במיטבי
זה בשבילי, אני רוצה להתחיל

על מפתח ומדריך המעגל - רואי הניג

רואי הניג

שלום, אני רואי הניג, מחבר הספר "בעקבות התשוקה לאוכל" ומפתח שיטת איזון אכילה רגשית. אני נטורופת ובוגר אוניברסיטת ת"א בפסיכולוגיה.

 

עזרתי למאות אנשים לשנות את חייהם לטובה באמצעות ליווי אישי וסדנאות. אלפים קוראים בבלוג שלי טיפים ומאמרים על בריאות, אכילה רגשית, הרזיה טבעית ו-well being בכלל.

 

אני אוהב לאכול – גם מהדברים הפחות בריאים. עוד בתחילת הדרך, החלטתי שאמצא דרך לשלב בין שני העולמות שאני אוהב – של בריאות מחד, ושל הנאה מאוכל ומאכילה מאידך.

 

למרות שפעם הייתי מחסל חבילות שלמות של שוקולד בלילה, למשל, הייתי בטוח שאני יכול לשנות את זה, ואכן הצלחתי.

 

מצאתי את הדרך, ובמעגל אני רוצה לשתף אותה איתך, בין אם ברצונך לאכול בריא יותר, או להוריד משקל עודף לתמיד,
או פשוט להשתחרר מהכורח של התשוקות והדחפים לאכול בצורה מוגזמת ולא-מאוזנת, ולהצליח לאכול נכון, מתוך איזון, שליטה עצמית שבאה משחרור, ומלהיות טובים כלפי עצמנו.

מה מספרים עלינו

“בעזרת רואי והשיטה שלו, אני לומדת לאזן את האכילה שלי ולרזות ממקום בריא יותר, הוליסטי. ירדתי במשקל והיום אני מרגישה יותר ביטחון והנאה בגוף שלי, ויש לי כלים להשיג את המטרות שלי. כשחקנית וזמרת זה חשוב לי מאוד."
מיכל מזר - המלצה על רואי הניג
מיכל מזר
“רואי, עברו כבר 6 שנים מאז התהליך שעברתי בעזרתך. אחרי שנים רבות של מאבק בהפרעות אכילה שונות, אני מאוזנת ונינוחה, והנושא שבעבר גזל ממני כל כך הרבה אנרגיה, נמצא היום במקום ובפרופורציה הנכונה. מדי פעם יוצא לי להסתכל אחורה ולהבין איזו דרך ארוכה עברתי ביחס לנושא האכילה ולדימוי העצמי שנלווה אליו”
גליה שמרון - המלצה על רואי הניג
גליה שמרון
“שום דיאטה לא עשיתי, ותוך 9 חודשים ירדתי 17 קילו, והייתי אומרת די בקלות… אני מרגישה נפלא, וכל הערכים הרפואיים שהיו על הקרשים השתפרו, והכל תקין בצורה בלתי רגילה [טפו טפו]. והכל בזכות השיטה של רואי”
נעמי ארבל
"הגעתי לרואי במשקל של 165 קילו, ובעזרת השיטה והתהליך שלו ירדתי עד כה יותר מ-30 קילו. עכשיו אני יורד בסביבות 3 קילו בחודש, והעיקר שאני מרגיש עם זה מצוין. אני קל ונינוח יותר, ועכשיו אני גם רץ. אני לא עושה שום דיאטה בשביל זה, אלא עושה עוד ועוד בחירות נכונות, שנהיות קלות יותר ויותר. אם הירידה במשקל נעצרת, אני יודע איך להבין מה גרם לכך, ולפתור את זה.."
נדב הורביץ - המלצה על רואי הניג
נדב הורביץ
זה בשבילי, אני רוצה להתחיל

בונוסים חינם למצטרפים היום למעגל

בנוסף להדרכות של קורס 10 השבועות לאיזון אכילה רגשית, יש עוד כמה תחומים שכדאי לך לדעת איך להשפיע עליהם כדי להצליח לשנות את האכילה שלך לטובה, ולתמיד.

 

כבונוסים מיוחדים, תקבל/י במעגל עוד 4 מסלולים נוספים בקורס 10 השבועות

מסלולי בונוס:

1. מסלול "להביא את עצמי להצלחה"

להביא את עצמי להצלחה

גם כשיש את כל הידע הנחוץ, לא פשוט להצליח ליישם אותו לאורך זמן.

 

במסלול זה של המעגל, נלמד חוקים נפשיים פנימיים, ונגלה דרכים מעשיות שונות שיעזרו לנו להצליח – בכל דבר: באכילה, בפעילות גופנית, במערכות יחסים ועוד.

2. מסלול "מה נכון לי לאכול"

מבשלים עם אמא

מספיק עם תפריטים נוקשים ואוכל שלא אוהבים!

 

במסלול זה: “מה נכון לי לאכול”, של המעגל, נלמד את העקרונות החשובים והמעשיים לתזונה ואכילה נכונה, ונסדר לעצמנו תוכנית תזונתית מסודרת וברורה, שתקל עלינו לאכול נכון ובריא בקלות יחסית, ולהתרגן ליישם אותה בצורה שיטתית ופשוטה.

3. מסלול "טיפוח משאבים פנימיים"

טיפוח משאבים פנימיים

מה יכול לעזור לנו למנוע את האכילה הבעייתית?

 

במסלול זה של המעגל, נראה איך לפתח משאבי ם נפשיים פנימיים ודרכים, שיאפשרו לנו לחיות את חיינו טוב יותר, בהתאם ל”מציאות החיצונית”. נגלה איך לחוות דברים בצורה מאוזנת, שלווה ומעצימה אותנו.

ככל שנעשה זאת טוב יותר, כך גם נאכל נכון יותר.

4. מסלול "להביא את גופי לבריאות וחיוניות"

איך החיוניות וחילוף החומרים שלך?

 

במסלול זה של המעגל, נגלה איך לשפר היבטים שונים של הבריאות, החיוניות וחילוף החומרים של גופנו, כך שיתמוך בנו בדרכנו להצלחה.

כמה זה עולה?

עלות החברות במעגל אפשרית לכל אחד ואחת

פחות ממחירן של 3 קוביות פסק זמן ביום

על אף שפע ואיכות התכנים במעגל, התשלום על החברות בו הינה נמוכה מאוד ביחס למה שמקבלים בו - בכוונה. החלטנו על כך מתוך ראייה חברתית, כדי להראות את הדרך לשינוי בחברה הישראלית, וכדי שתוכלו להיות חברים בו לאורך זמן, וללא קושי, יהיה מצבכם הכלכלי אשר יהיה.

מחיר החברות במעגל למצטרפים עכשיו

ללא כל התחייבות

75 ₪

לחודש בלבד!

ניתן לסיים את המנוי בעצמך בכל עת

בקיצור, אין מה להפסיד, ויש כל כך הרבה להרוויח...

זה בשבילי, אני רוצה להתחיל

100% אחריות על המעגל

אנחנו בטוחים שתהיו מרוצים מאוד מהחברות במעגל, אך אם מסיבה כלשהי לא תרגישו כך, אנו מציעים לקבל החזר כספי מלא, תוך 30 יום מההרשמה. פשוט שילחו לנו אימייל ל: support@bemybest.co.il, ותקבלו החזר מלא, ללא שום תנאי או צורך לענות על שאלות.

אז מה עכשיו?

כשתצטרפו למעגל תקבלו גישה לכל התכנים החודשיים, ובאזור הלימוד האישי והאימון העצמי, יתחילו להיפתח לכם ההדרכות של קורס היסוד. על הכל תקבלו עדכונים בדואר אלקטרוני.

זה בשבילי, אני רוצה להתחיל
רואי הניג

המעגל - שאלות ותשובות נפוצות

זה כל היופי – הכוונה אינה שתפסיקי לאכול את מה שאת אוהבת, אלא להפך – כשאת אוכלת, תהי שלמה עם ההחלטה שלך, ותיהני. במעגל נלמד איך לעשות זאת במידה, כך שזה לא באמת בעייתי מבחינת הבריאות או המשקל.

אתה בוודאי כבר יודע הרבה על אכילה, אך אם המודעות והידע שלך אינם מובילים אותך לאכילה נכונה ומאוזנת (אחרת לא היית מגיע לשורות אלה ומתעניין בנושא), יתכן שהם לא מדויקים ולא שלמים.

כדי לאזן אכילה רגשית, לא די במודעות וידע תיאורטי – צריך גם ליישם את הידע, ובמעגל תקבל הרבה ידע וכלים שיסייעו לך להצליח בכך.

לא אם לא תרצי בכך. המקום היחיד באתר, שבו יש קשר בין חברי המעגל הוא הפורום, מעבר לכך הכל אישי ודיסקרטי לחלוטין, וההתקדמות בקורס 10 השבועות היא אישית.

לגבי הפורום – גם בו אין צורך להזדהות בשמך האמיתי. בניגוד לפייסבוק, למשל, ביכולתך לקבוע לעצמך כינוי אחר שהוא יופיע בפורום אם תרצי לשתף, להגיב או להתייעץ, וכך חברות וחברי המעגל מקבלים גם אפשרות לשיתוף ותמיכה הדדית וגם אנונימיות ודיסקרטיות, אם בכך הם בוחרים.

זה נכון שיש המון ידע ומאמרים באינטרנט, וזו באמת אפשרות בשבילך להמשיך לעשות. אך לפני ההחלטה על כך, כדאי לחשוב על הדברים הבאים?

מה באמת עוצר אותי מלהתקדם ולהצליח? כמה זמן ייקח לך לחפש את התכנים ולמצוא את מה שרלוונטי בשבילך? כמה המידע הזה אמין? כמה הוא מבלבל וסותר את עצמו?

הבעיה המרכזית בימינו אינו שחסר מידע, אלא שיש יותר מדי ממנו וקשה לדעת במה לבחור ובמה להתמקד. במעגל תהיה לך גישה לידע רב ואיכותי, שמסודר ומאורגן ביסודיות וביעילות.

וכמובן, במעגל נתקדם בזכות הידע המיוחד שיש לרואי על אכילה רגשית, כמו גם הדרך הייחודית שלו לסייע לאנשים להתקדם ולהצליח מתוך שלום פנימי (ולא באמצעות להיות "השוטרים הרעים של עצמם" ולאחר זמן להישבר מכך).

לא. אין שום התחייבות. ביכולתך לבטל את המנוי שלך בכל רגע על פי רצונך, ובעצמך. לאחר הביטול תהיה לך גישה למעגל למשך שארית הימים בחודש שנותרו.

בתקופת שהמנוי שלך יהיה פעיל, תהיה לך גישה מלאה לתכנים, אך לאחר ביטול המנוי, כבר לא תהיה לך גישה אליהם. כמו בחדר כושר, זו המשמעות של היות מנוי/ה.

כן. כל פרטי התשלומים של המנויים שמורים בסטנדרטים הבין-לאומיים הגבוהים ביותר, והינם 100% בטוחים.

"מעגל להיות במיטבי" הוא שירות חודשי למנויים. כשמצטרפים יש חיוב מיידי של 75 ₪, ולאחר מכן מחוייב הכרטיס באופן אוטומטי 75 ₪ למשך כל חודש בתקופת החברות.

מה שאתה מציין הינו קושי של אנשים רבים, ומעגל "להיות במיטבי" תוכנן ונבנה בדיוק על מנת לעזור לך להתגבר על הקושי הזה, ולהשיג הצלחה שנשארת לכל החיים. זו לא סדנה של כמה מפגשים.

 

אלא הליכה משותפת בדרך, עד שממש תתרגל לחשוב ולפעול אחרת. במעגל נזהה את המכשולים שמונעים התמדה, נטפח מוטיבציה בצורה נכונה, ניצור הרגלים בריאים שקל לחזור עליהם, והכי חשוב – נגלה איך לאכול נכון ובריא בלי להילחם עם אוכל ועם עצמך, וזה הסוד של אכילה נכונה לאורך זמן.

 

בקיצור, אם חוסר התמדה עד כה היתה בעיה עבורך, הגעת למקום הנכון. ביחד נצליח לעשות את זה!

מניסיוני עם מאות אנשים שחשבו כך בתחילה, ההפך הוא הנכון. איזון אכילה רגשית היא מיומנות, כשלומדים לעשות זאת בצורה נכונה, מצליחים בכך.

במעגל נלמד את השיטה צעד צעד ביסודיות. לאחר זמן, לאכול נכון לא יהיה בכלל קשה לך. ואת יכולה להתחיל בלשנות את המחשבה המחלישה ומחלישה הזו ל: "אני אלמד מה שצריך כדי להצליח, ואיעזר בכל מה שצריך כדי באמת להצליח".

זה בשבילי, אני רוצה להתחיל

בכל שאלה נוספת על המעגל, ניתן לפנות ל: support@bemybest.co.il